Czy zastanawiałeś się dlaczego warto poznać Microsoft Excel?

Tabele, analizy, diagramy to codzienność w wielu rodzajach pracy biurowej, zatem bardzo ciężko wyobrazić sobie tego typu aktywności zawodowe bez korzystania z Excela. Można wręcz stwierdzić, że znajomość funkcjonalności jakie daje nam Excel jest niezaprzeczalnie wymagana gdy chcemy wykonywać swoją pracę dobrze i wydajnie. Jednak nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że wystarczy zaledwie kilka linijek kodu napisanego w VBA aby zautomatyzować swoją codzienną pracę a przy tym zaoszczędzić naprawdę dużo czasu. 

Warto również pamiętać, że wielu pracodawców po prostu zakłada, że przyszły pracownik potrafi sprawnie poruszać się w arkuszach kalkulacyjnych. Zatem znajomość VBA, zaawansowanych funkcji czy też tworzenie interaktywnych dashboard’ów może znacznie przyczynić się do tego, że to właśnie ty otrzymasz wymarzoną pracę. 

Jakie kursy MS EXCEL wybrać?

W tym celu przejrzeliśmy wiele kursów i ofert a następnie wyselekcjonowaliśmy najlepsze kursy, które pozwolą ci szybko i łatwo opanować konkretne umiejętności. Wszystko po to by jak najbardziej ułatwić ci zdobywanie wiedzy we wspomnianym zakresie.  

Zacznij programować w VBA i rejestrować makra, żeby zautomatyzować swoją pracę w Excel i oszczędzać czas 

Zostań Mistrzem Excela w 21 lekcjach 

Jak w Excelu stworzyć Dashboardy żeby były ciekawe i zrozumiałe, z pomocą wykresów, tabel przestawnych i innych obiektów 

Stań się mistrzem formuł w Excelu, poznaj najważniejsze funkcje Excela i sposoby ich zagnieżdżania i wpisz je w swoje CV