Handel w internecie ostatnimi czasy przeżywa prawdziwy rozkwit, zwiększając wskaźniki sprzedaży z roku na rok.
Amazon jest bezapelacyjnie liderem sprzedaży internetowej na całym świecie. Tylko w tym roku zwiększył swoje obroty o blisko 30% przyciągając ciągle to nowych kupujących do swojej platformy.

Czym jest Amazon?

Amazon to globalna platforma e-commerce zajmująca się sprzedażą produktów online. Na platformie znajdziesz nie tylko produkty sygnowane marką Amazon ale również sprzedawców z całego świata.

Prowadzisz sklep internetowy, importujesz przedmioty z Chin, posiadasz ciekawy produkt? A może nie masz jeszcze produktu ale chcesz dowiedzieć jakie kroki począć aby rozpocząć przygodę z handlem na Amazon wykorzystując skalowalność platformy Amazon i jej ogólnoświatowy zasięg – ten wpis jest dla Ciebie!

Dlaczego Amazon?

  • Znana marka,
  • Ogólnoświatowy zasięg, dający dostęp do milionów użytkowników na całym świecie,
  • Nie musisz martwić się dystrybucją produktów – dostarczasz produkt do magazynu – a Amazon dystrybuuje go na cały świat.

Tak, Amazon umożliwia przeniesienie całego procesu magazynowania, dystrybucji i sprzedaży na swoją stronę. Ty tylko dostarczasz produkt!

Jak możesz inwestować?

Dzięki możliwości jaką daje Amazon, twoja praca ograniczać się będzie do znalezienia produktu a następnie dostarczenia go do Amazon. Dystrybucją między magazynami oraz dostawą do klientów nie musisz się martwić – dzięki Amazon zyskujesz szansę dotarcia do klientów na całym świecie, nie tracąc czasu na zadania związane z magazynowaniem, pakowaniem oraz wysyłką twojego produktu.

Jak wybrać produkty do sprzedaży na Amazon?

Jeżeli zainteresował cię sposób w jaki możesz rozpocząć sprzedaż na platformie Amazon, chcesz dowiedzieć się jak wybrać najlepszy produkt, wykorzystać narzędzia do analizy trendów sprzedaży albo poznać najlepsze praktyki i sugestie dotyczące sprzedaży przez internet za pomocą platformy Amazon tak, by znaleźć produkt i strategię która zapewni Ci długofalowy zysk – sprawdź najlepsze szkolenia dostępne na platformie udemy.com